Analytik pohledávek

AB Pohledávky
Praha – Vinohrady
Mzda: dohodou
Part-Time
Finance

Společnost CFG se úspěšně rozrůstá, posiluje svou pozici na trhu, a proto hledáme nového kolegu/kolegyni do finančního týmu, kteří by se s námi podíleli na různých investičních projektech. Jsme tým lidí s jasnou vizí, pohodovou atmosférou a chutí se dále posouvat, rádi mezi sebe tedy přijmeme člověka se stejným přístupem.

Pracovní náplň:

  • Naceňování portfolií pohledávek (nezajištěných, zajištěných), vyhodnocování jejich bonity, lustrace dlužníka
  • Kontrola a analýza podkladové dokumentace
  • Právní a ekonomické zhodnocení pohledávek
  • Zajištění smluvní agendy s odkupem pohledávek

Požadavky:

  • Zkušenost na obdobné pozici – collections, risk, analýza
  • Ekonomické nebo právní vzdělání, případně kombinace
  • Orientace v právních dokumentech a instrumentech souvisejících s pohledávkami (úvěrová dokumentace, zástavní smlouva, směnky, smlouvy o postoupení, bankovní záruky, insolvenční a exekuční řízení…)
  • Pro obchodní přístup, pečlivost, systematičnost, schopnost pracovat „termínově“

Nabízíme:

  • Možnost se plně realizovat v úspěšné společnosti se zázemím v kancelářích s výbornou dopravní dostupností a krásným výhledem na celou Prahu
  • Příjemný kolektiv lidí s přátelskou atmosférou a chutí budovat fintech
  • Plně hrazenou Multisport kartu nebo Benefit kartu
  • Stravenkový paušál
  • Občerstvení nejen ve formě kávy a čaje, ale i ovoce, zeleniny či čokolády
  • Firemní akce
  • Využití VIP sedadel na akcích v O2 areně
  • Možnost navýšení úvazku dle budoucího rozvoje projektu

Máte další dotazy?

Ozvěte se mi na katarina.rytirova@comfortfinancegroup.com

    NENAŠEL JSI POZICI, KTERÁ BY TĚ ZAUJALA?

    Pošli nám svůj životopis a my se ti ozveme, když se pro tebe něco zajímavého objeví.