Facility & Project Manažer/ka

CFG
Praha – Vinohrady
Mzda: dohodou
Full-Time
Obchod

Pro zajímavý investiční projekt v ústeckém kraji hledáme zkušeného Facility manažera nebo manažerku, kteří by zajišťovali nejenom hladký průběh a fungování všech bytových i komerčních prostor, ale byli by také naším partnerem v dalším rozvoji a investičních aktivitách těchto nemovitostí.

Náplň práce:

  • Tvorba a realizace investičních plánů, optimalizace, zodpovědnost za splnění stanoveného plánu
  • Kompletní řízení správy svěřených nemovitostí po ekonomické i technické stránce
  • Zodpovědnost za provoz a údržbu objektů dlouhodobého a krátkodobého ubytování, zajištění optimalizace nákladů/cost management
  • Řízení a motivace pracovního týmu
  • Zodpovědnost za tvorbu technicko- provozního budgetu a monitoring jeho čerpání/dodržování
  • Management komerčního využití pronajímaných prostor a služeb v zařízení
  • Pravidelný reporting managementu společnosti (spolupráce offsite, osobní schůzky dle potřeby)

Požadujeme:

  • VŠ popř. SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti facility managementu (rekonstrukce, pronájmy, správy nemovitostí)
  • Manažerské dovednosti, zkušenost s vedením týmu podmínkou
  • Ekonomické a rozvojové myšlení, business acumen
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti, příjemné a profesionální vystupování
  • Proaktivní přístup zaměřený na kontinuální zlepšování

Nabízíme:

  • Možnost se plně realizovat v úspěšné a stabilní investiční skupině
  • Příjemný kolektiv lidí s přátelskou atmosférou a chutí budovat fintech
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Plně hrazenou Multisport kartu nebo Benefit kartu
  • Stravenkový paušál
  • Slevy na produkty společnosti
  • Využití VIP sedadel na akcích v O2 areně
  • Možnost individuálního nastavení úvazku a spolupráce

Máte další dotazy?

Ozvěte se mi na katarina.rytirova@comfortfinancegroup.com

    NENAŠEL JSI POZICI, KTERÁ BY TĚ ZAUJALA?

    Pošli nám svůj životopis a my se ti ozveme, když se pro tebe něco zajímavého objeví.